Pisanie z pamięci jest bardzo trudne . A jeśli do tego trzeba zilustrować tekst to jest to już prawie mistrzostwo. W klasie 1a mamy samych mistrzów :)

19 marca na języku angielskim klasa IIA wraz z p. Hanią świętowała Dzień Św. Patryka:



Drodzy Rodzice, Pani Dyrektor poszukuje osoby do montażu rolet w świetlicy szkolnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem.
Jak działają magnesy, od czego zależy wielkość siły magnetycznej? Jakie przedmioty wykazują właściwości magnetyczne? Czy magnes zadziała przez szkło? Czy woda utrudnia działanie siły magnetycznej? Co to jest pole magnetyczne? Na te pytania odpowiadali 19 marca uczniowie klasy drugiej i piątej podczas zajęć warsztatowych.



18 marca klasa piąta podczas warsztatów z okazji DNIA ŚW. PATRYKA rozwiązywała quiz z wiedzy o historii Św. Patryka, łowiła złote monety, wykonała cukierkową tęczę i sama wykonała tęczę z substancji o różnej gęstości. Nauka przez zabawę!



W ramach kolejnych warsztatów z cyklu "Kultura krajów anglojęzycznych" 19 marca klasa OA i OB brały udział w "zielonych" zajęciach. Były warsztaty doświadczalne, sensoryczne, plastyczne i barwne opowieści.


Gratulacje dla Oli z 1b za III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną!






