3 czerwca 2a była na wycieczce w gospodarstwie rolnym. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć zwierzęta gospodarskie: kozy, owce, kury, krowy, konie i poczuć wiejski zapach ;). Nie wszystkim przypadł do gustu. Za to przejażdżka wozem drabiniastym i dojenie krowy wywołało wiele emocji. Na szczęście spokój zagościł w przydomowej piekarni. Gdzie każdy z nas z przygotowanego wcześniej ciasta zrobił bułeczkę. Oczywiście według instrukcji szefowej🥰. Na zakończenie muzykowaliśmy i malowaliśmy na szkle. Słowem dzień pełen wrażeń. Dziękujemy!



Przyszło lato! 3 czerwca z zajęciami plastycznymi przenieśliśmy się na zewnątrz :)



31 maja klasy O-II oraz uczniowie niedosłyszący z SP nr 49 w naszym zespole szkół wybrali się do Parku Ewolucji w Słowutówku. Olbrzymie dinozaury, przodkowie człowieka, model Stonehenge w skali 1:1, kino 7D i pojazdy Flinstonów - nic nam więcej do szczęścia nie było trzeba!



Mnóstwo sportowych zmagań i świetnej zabawy! 30 maja odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Zabawa była wspaniała, a hot -dogi w wykonaniu pań kucharek wyśmienite! Dziękujemy!






Filary planu daltońskiego to podstawa większości zajęć w naszej szkole. Najmłodsi z OA na stacjach zadaniowych trenują czytanie:


Odnalezienie najważniejszych atrakcji turystycznych miasta i oznaczenie ich na planie Gdyni to główne zadanie piątoklasistów na zajęciach terenowych z geografii, które odbyły się 24 maja. Poradzili sobie znakomicie!


Kartka papieru, tablet i... ROZSZERZAMY RZECZYWISTOŚĆ 😀Zerówkowicze dowiedzieli się dziś , w jaki sposób w swojej klasie zaobserwować wybuch wulkanu. Radość dzieci na widok ożywających na tablecie rysunków bezcenna! Edukacja przyrodnicza przez zabawę!








