Ogród botaniczny w Marszewie to cudowne miejsce na obcowanie z naturą. Klasa 1a w towarzystwie wspaniałego wolontariusza Pana Antoniego przeszła Szlakiem Korzeni odwiedzając domki tematyczne. Spacer zakończono ogniskiem, zabawą oraz "występami-wygłupami" w tamtejszym amfiteatrze. Polecamy to piękne miejsce!!



Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka klasa 2a spędziła fantastyczny dzień na świeżym powietrzu. Były lody, spacer oraz zabawy na Polance Redłowskiej


W najbliższy wtorek (3.06) oraz piątek (6.06) Samorząd Uczniowski zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Na 3 piętrze na długich przerwach będzie można w tych dniach kupić popcorn! ![]()
![]()
![]()
Porcja 3 zł, pieniądze zostaną przeznaczone na zakup szafek do naszej szkoły.

"Międzynarodowy obóz letni" czyli warsztaty o tolerancji, akceptacji i otwartości na innych w klasie 5b



Piękna pogoda sprzyja zajęciom terenowym. Obserwujemy pogodę, rozpoznajemy gatunki drzew w okolicy szkoły i oceniamy ich stan zdrowia i poziom zanieczyszczeń.


Klasa 1a obserwowała chmury, potem je rysowała oraz odpowiadała na pytanie "jakie są?" zapisując odpowiedzi na podwórkowej tablicy. Pogoda była idealna, a niebo piękne- w sam raz na lekcję pod chmurką.


W klasie 7b Pani pedagog przeprowadziła zajęcia na temat relacji rówieśniczych i Standardów Ochrony Małoletnich.





