17 września na sali gimnastycznej mieliśmy przyjemność obejrzeć pokaz judo:

 

Świetliczaki również świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki! Było kreatywnie!

16 września klasy VI Sp 53 i VII Sp 49 miały wiele wrażeń. Wycieczka do Malborka wprowadziła wszystkich w nastrój średniowiecznego zamku krzyżackiego.Dodatkowa atrakcją były nowinki technologiczne, każdy mógł w słuchawkach audioprzewodnika usłyszeć wszystko o tym gdzie akurat byliśmy. Mogliśmy też odtworzyć nagranie ile razy chcieliśmy,wow!

Klasa 2 b Dzień Kropki obchodziła pod znakiem zdolności artystycznych:

W 2a Dzień Kropki upłynął pod znakiem wielu konkursów . Układaliśmy kropkowe przysłowia , graliśmy w łapanie kropek i odpowiadaliśmy na bardzo kropkowe pytania. Pani Magda i Pani Karolina przygotowały nam mnóstwo zabaw na ten dzień:

16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Klasa 2a i 2b wraz z wychowawczyniami zaprosiły do wspólnej zabawy naszych niesłyszących kolegów ze szkoły podstawowej nr 49. Wspólnie tworzyliśmy gąsienicę naszych mocnych stron, układaliśmy z kropek nasze inicjały i tworzyliśmy kropkowe stworki. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Oto krótka fotorelacja z 3a:

Patyk i foremka do babeczek w rękach świetliczaków z Oa zamienia się w superbohatera, baletnicę lub magiczne zwierzę.

Podkategorie