Dziś zerówka miała wyjątkową okazję poznać zawód weterynarza! 
To była niesamowicie ciekawa i pełna wrażeń wycieczka – dzieci dowiedziały się, jak wygląda codzienna praca lekarza zwierząt. Zobaczyliśmy, jak wykonuje się prześwietlenie, mieliśmy też okazję obejrzeć sierść psa przez mikroskop
– to było naprawdę fascynujące! 

Serdecznie dziękujemy rodzicom Maćka za zaproszenie i możliwość odwiedzenia gabinetu weterynaryjnego. Dzieci wróciły pełne emocji i nowych doświadczeń – kto wie, może ktoś z nich zostanie w przyszłości weterynarzem? 


Uczennica naszej szkoły z klasy 4a Zosia Banaszek razem ze swoją grupą taneczną SDANCE reprezentując Studio Tańca Siemanko z Gdańska , zdobyły na Mistrzostwach Polski World Artistic Dance Federation :
1 miejsce w kategorii Jazz Dance
2 miejsce w kategorii Contemporary

Dziś zerówka mogła odkryć swoją nową pasję!
Wybraliśmy się na zajęcia sportowe z tenisa ziemnego – było pracowicie, energicznie i naprawdę SUPER! 

Dziękujemy serdecznie SP 23 oraz Panu Mateuszowi za świetnie przygotowany trening i fantastyczną atmosferę.


Dziś klasa 2a dzięki uprzejmości Pani Dominiki, Mamy Igora zgłębiła tajniki pracy weterynarza w Lecznicy dla zwierząt "Zwierzak " w Gdyni. Było szukanie czipa w psim pacjencie, mierzenie tętna, USG i operacja:) Na koniec wszyscy dostali torebkę z prezentami. Serdecznie dziękujemy!


OPŁATA ZA OBIADY ZA M-C CZERWIEC
PŁATNA OD 06.06.2025 DO 16.06.2025 ROKU
Z UWAGI NA OSTATNIĄ WPŁATĘ W ROKU SZKOLNYM 2024/2025 PROSIMY O USTALENIE WYMAGANEJ KWOTY Z SEKRETARIATEM SZKOŁY!
NUMER KONTA ZSO NR 6
PKO BP NR 64 1440 1026 0000 0000 1252 2347
Dzisiaj gośćmi pedagoga na " Pogaduchach na poduchach " były dziewczynki z klasy 7b.
Poruszyłyśmy ważny temat relacji rówieśniczych, uważności na drugiego człowieka i sposobów rozwiązywania i omawiania konfliktów.













