W szkolnej świetlicy powstały takie piękne prace:

Dzień Dziecka w naszej szkole tradycyjnie obchodzony jest na sportowo 🎾 Tym razem w wersji online 💻 Trzeba było rozruszać umysł i ciało. Wielu śmiałków podjęło się wyzwania postawionego przez naszych dzielnych wuefistów. Zadania były bardzo trudne, ale wszyscy świetnie się spisali. Gratulujemy im serdecznie 👏 Wszyscy otrzymają dyplomy uznania za ukończenie tego sportowego wyzwania.
Brawo Wy!

Kochani!

Cudownego dnia Wam życzymy! Pełnego uśmiechu, świetnej zabawy i pysznych smakołyków!

Niech to będzie najlepszy dzień w roku!

Łatwo nie jest, jesteśmy bardzo ostrożni, ale jakoś dajemy radę :)

 

Drodzy Rodzice!
 
Serdecznie Wam dziękujemy za wysiłek
i systematyczność w zdalnej nauce.
Doceniamy i życzymy Wam zdrowia, spokoju, 
wytrwałości i uśmiechu każdego dnia.
 
Dyrekcja i nauczyciele ZSO nr 6
 

Rodzice klas 0-III zainteresowani powrotem dzieci do szkoły

na zajęcia opiekuńczo -wychowawcze z elementami dydaktyki

od poniedziałku, 22 czerwca 2020 roku proszeni są o przesłanie

do dnia 17 czerwca  2020 roku, do godz. 12:00 na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

wypełnionej ankiety oraz podpisanych oświadczeń. 

W ostatnim tygodniu opieka sprawowana jest do czwartku, 25 czerwca. 

Dokumenty dostępne do pobrania pod następującymi linkami:

ankieta

procedury wraz z oświadczeniami

 

Jolanta Kasperek- Sut

dyrektor szkoły

 

 

Tomek i Mati z klasy 3a ukończyli z sukcesem dziesięciodniowe sportowe wyzwanie z Pucharem Gdyni. Gratulacje chłopaki!
 
 

Podkategorie