Dzień Dziecka w naszej szkole tradycyjnie obchodzony jest na sportowo ⚽🎾 Tym razem w wersji online 💻 Trzeba było rozruszać umysł i ciało. Wielu śmiałków podjęło się wyzwania postawionego przez naszych dzielnych wuefistów. Zadania były bardzo trudne, ale wszyscy świetnie się spisali. Gratulujemy im serdecznie 👏 Wszyscy otrzymają dyplomy uznania za ukończenie tego sportowego wyzwania.
Brawo Wy!

Kochani!
Cudownego dnia Wam życzymy! Pełnego uśmiechu, świetnej zabawy i pysznych smakołyków!
Niech to będzie najlepszy dzień w roku!


Rodzice klas 0-III zainteresowani powrotem dzieci do szkoły
na zajęcia opiekuńczo -wychowawcze z elementami dydaktyki
od poniedziałku, 22 czerwca 2020 roku proszeni są o przesłanie
do dnia 17 czerwca 2020 roku, do godz. 12:00 na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
wypełnionej ankiety oraz podpisanych oświadczeń.
W ostatnim tygodniu opieka sprawowana jest do czwartku, 25 czerwca.
Dokumenty dostępne do pobrania pod następującymi linkami:
procedury wraz z oświadczeniami
Jolanta Kasperek- Sut
dyrektor szkoły












