Drodzy Rodzice,
informujemy że dziś o godz.: 12:00 zakończyła się rekrutacja do klas 1 SP nr 53.
Wszystkie zakwalifikowane osoby, które nadesłały oświadczenia woli zostały uczniami naszej szkoły.
Wszelkich informacji udziela telefonicznie sekretariat szkoły pod numerem 586222224.
W celu weryfikacji zostaniecie Państwo poproszeni o podanie numeru pesel dziecka.
Listy przyjętych zostały również wywieszone na terenie szkoły.
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Będzie to okazja do zobaczenia się z wychowawcami, koleżankami i kolegami z klasy.
W związku ze stanem epidemicznym tego dnia obowiązywać Nas będzie następująca procedura:
- Uczniowie wraz z rodzicami przybywają na zakończenie roku wg zamieszczonego na końcu tego zaproszenia harmonogramu.
- Uczniowie i Rodzice zbierają się na boisku szkolnym, z zachowaniem dystansu społecznego. (w przypadku złej pogody, gromadzić będziemy się na sali gimnastycznej- wejście od strony boiska).
- Zgodnie z zaleceniami GIS prosimy, aby uczestnicy spotkania mieli osłonięte usta i nos.
- Uczniowie po odbiór świadectwa podchodzą pojedynczo, po wywołaniu przez wychowawcę.
- Podziękowaniem za Naszą wspólną, ciężką pracę w tym roku niech będzie piękny uśmiech na naszych twarzach.
- Po odebraniu świadectwa prosimy, aby nie gromadzić się i sprawnie opuścić teren szkoły, tak, aby wszyscy chętni mogli tego dnia odebrać zasłużone świadectwa promocyjne.
- Osoby, które nie odbiorą świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego, będą mogły je otrzymać w sekretariacie szkoły, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Harmonogram zakończenia roku szkolnego:
CZWARTEK, 25 CZERWCA 2020 ROKU:
GODZ. 15:00 – KLASA 6A SP53
GODZ. 16:00 - KLASY 4-7 SP49
GODZ. 17:00 – KLASY 0-3 SP49
GODZ. 18:00 - KLASA 3A SP53
PIĄTEK, 26 CZERWCA 2020 ROKU:
GODZ. 8:00 – ODDZIAŁ 0A SP53
GODZ. 9:00 - ODDZIAŁ 0B SP53
GODZ. 10:00 – KLASA 1A SP53
GODZ. 11:00 - KLASA 1B SP53
GODZ. 12:00 - KLASA 1C SP53
GODZ. 13:00 - KLASA 2A SP53
GODZ. 14:00 - KLASA 2B SP53
GODZ. 15:00 - KLASA 2C SP53
Zapraszamy serdecznie
Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,
nadszedł czas rozliczenia się z biblioteką szkolną.
Informujemy, że książki – podręczniki i inne wypożyczenia – oddajemy bez opakowania (BEZ OKŁADEK i WORECZKÓW).
Książki wkładamy do przygotowanego kartonu przeznaczonego dla danej klasy, wystawionego w przedsionku na wejściu do szkoły.
Przed oddaniem sprawdzamy, czy nie są zalane lub porysowane. Jeśli tak, zgłaszamy ten fakt u wychowawcy klasy.
Wszystkie oddane książki zostaną zdjęte z kart bibliotecznych.
ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI !
Wasze panie Bibliotekarki
Kultowy magazyn dla dzieci ma już 75 lat! Jak go widzą kolejne pokolenia najmłodszych? Czasopismo w oczach pierwszaków z klasy IA:

+
Więcej projektów na szkolnym FB :)
Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów!
W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 zostaną wywieszone na terenie szkoły listy dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej.
Jednak w związku z obostrzeniami sanitarnymi wstęp do szkoły jest niemożliwy.
Informację o przyjęciu dziecka do klasy pierwszej uzyskacie Państwo tylko telefonicznie pod numerem 58 622 22 24.
Jednocześnie podczas rozmowy zostaniecie Państwo poproszeni o podanie numeru Pesel dziecka.
Z poważaniem
dyrektor szkoły
Jolanta Kasperek - Sut
Nasze dzieciaki to najbardziej kreatywni uczniowie na świecie! Agatka z klasy IB tworzy wspaniałe prace. Podziwiamy, kibicujemy, wspieramy i oczywiście się zachwycamy!



Więcej prac Agatki można obejrzeć na szkolnym FB :)








