10 czerwca nasi zerówkowicze wykonali swoje pierwsze prace plastyczne według instrukcji:



Klasa 1a bardzo stęskniła się za sobą, wspólnymi zabawami i grami. Pierwszy tydzień spędzili w świetlicy bardzo twórczo:



Rozpoczęliśmy zajęcia doświadczalne w naszej Warsztatowni. Dzieci stęsknione i bardzo chętne do roli młodych naukowców!



Debeściaki rozpoczęły swoją przygodę z przyrodą. Do jej poznawania służą nam wszystkie zmysły. 7 września skupiliśmy się głównie na smaku, który sprawdziliśmy doświadczalnie ![]()




Szanowni Państwo!
9 września odbędzie się w naszej szkole konkurs "Świetlik". Wszystkie dzieci, które zapisały się na marcowy termin będą pisać test w swoich klasach pod opieką nauczycieli podczas lekcji. Życzymy powodzenia!
Małgorzata Onasch
szkolna koordynatorka konkursu
4 września klasa IIb długo rozmawiała o emocjach. Tych, które towarzyszyły nam podczas izolacji i tych, które są z nami teraz. Nazwaliśmy wszystkie uczucia. Sytuacje, które im towarzyszą schowaliśmy do słoików
Mieliśmy też okazje odegrać różne emocje, świetnie się przy tym bawiąc. Materiały wykorzystane podczas lekcji pochodzą z Kreatywnej Pedagogiki.



Drodzy Uczniowie i Rodzice informujemy, iż uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 roku,
wg harmonogramu na boisku szkolnym.
Ze względu na stan epidemiczny obowiązywać będzie wyznaczony kierunek ruchu,
bardzo prosimy o utrzymanie dystansu społecznego
oraz przybycie na spotkanie z wychowawcą na wyznaczoną godzinę.
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:
godz. 9:30 - klasa 4a
godz. 9:45- klasa 7a
godz.10:00- klasa 3b
godz. 10:15- klasa 3a
godz. 10:30 klasa 3c
godz. 10:45 klasa 2a
godz. 11:00 klasa 2b
godz. 11:15 klasa 2c
godz. 11:30 klasa 1a
godz. 11:45 klasa 1b
godz. 12:00 klasa 1c
godz. 12:15 oddział 0
Do zobaczenia!





