10 czerwca nasi zerówkowicze wykonali swoje pierwsze prace plastyczne według instrukcji:

 

Za nami tydzień pełen wrażeń. Ulubiony przedmiot? 🙄 Oczywiście WF 😁😁😁😘

 

 

Klasa 1a bardzo stęskniła się za sobą, wspólnymi zabawami i grami. Pierwszy tydzień spędzili w świetlicy bardzo twórczo:

Rozpoczęliśmy zajęcia doświadczalne w naszej Warsztatowni. Dzieci stęsknione i bardzo chętne do roli młodych naukowców!

Debeściaki  rozpoczęły swoją przygodę z przyrodą. Do jej poznawania służą nam wszystkie zmysły. 7 września skupiliśmy się głównie na smaku, który sprawdziliśmy doświadczalnie 😋

Szanowni Państwo!

9 września odbędzie się w naszej szkole konkurs "Świetlik". Wszystkie dzieci, które zapisały się na marcowy termin będą pisać test w swoich klasach pod opieką nauczycieli podczas lekcji. Życzymy powodzenia!

Małgorzata Onasch

szkolna koordynatorka konkursu

 

4 września klasa IIb długo rozmawiała o emocjach. Tych, które towarzyszyły nam podczas izolacji i tych, które są z nami teraz. Nazwaliśmy wszystkie uczucia. Sytuacje, które im towarzyszą schowaliśmy do słoików 😉 Mieliśmy też okazje odegrać różne emocje, świetnie się przy tym bawiąc. Materiały wykorzystane podczas lekcji pochodzą z Kreatywnej Pedagogiki.

Drodzy Uczniowie i Rodzice informujemy, iż uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 roku, 

wg harmonogramu na boisku szkolnym.

Ze względu na stan epidemiczny obowiązywać będzie wyznaczony kierunek ruchu,

bardzo prosimy o utrzymanie dystansu społecznego

oraz przybycie na spotkanie z wychowawcą na wyznaczoną godzinę. 

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

godz. 9:30 - klasa 4a

godz. 9:45- klasa 7a

godz.10:00- klasa 3b

godz. 10:15- klasa 3a

godz. 10:30 klasa 3c

godz. 10:45 klasa 2a

godz. 11:00 klasa 2b

godz. 11:15 klasa 2c

godz. 11:30 klasa 1a

godz. 11:45 klasa 1b

godz. 12:00 klasa 1c

godz. 12:15 oddział 0

 

                               Do zobaczenia!

 

 

Podkategorie