24 lutego artyści z grupy 0 mieszali barwy podstawowe dla uzyskania barw pochodnych przy pomocy instrukcji. W efekcie stworzyli piękne prace plastyczne! ![]()


Prace konkursowe prosimy przynosić do świetlicowej "Trzynastki" :)

Tytuł MISTRZA ORTOGRAFII otrzymują:
Dagna D. 2b, Marcel M. 2c, Mikołaj S. 2b oraz Olaf S. 2b.
Uczniowie wyróżnieni:
Zofia D. 2a, Michał K-D. 2c, Pola K. 2a oraz Agata Z. 2b.
Gratulujemy!!!













