Zgodnie z zasadą 3R klasa 2b przywołała wiosnę używają pojemników po jajkach:

Zapraszamy do środka :)
Już 8 marca rozpoczyna się rekrutacja do szkolnej zeróweczki.
Wszystkie informacje znajdą Państwo w zakładce "Rekrutacja".
Uczniowie klasy 2c 26 lutego podczas zajęć plastycznych: Stare, drewniane krzesło otrzymało drugie życie ![]()



"Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz." - Maya Angelou


26 lutego było trochę wiedzy, szczypta dobrej zabawy i mamy przepis na udany dzień
. Kodowanie i zajęcia plastyczne z dinozaurem w tle.

25 lutego klasa 2a odczytywała temperatury na samodzielnie wykonanych termometrach![]()
![]()

24 lutego przypada to wyjątkowe święto ;) W naszej szkole nie mogło przejść bez echa!






