Czy jest to trudna praca? Jaka jest potrzebna wiedza z zakresu meteorologii i geografii? 9 marca na te pytania odpowiadali drugoklasiści.

Ania B., uczennica kl.1c przygotowała prawdziwą ucztę dla swoich koleżanek i kolegów. W jej imieniu mamy zaszczyt zaprosić na domowe przedstawienie pt. ,,Miś Bazyli i domowe przebudzenie".
Na zajęciach muzycznych wiele się dzieje. Drugoklasiści zapraszają na swoją lekcję:
W świetlicy nie jest nudno! Udowadnia to klasa 1c tworząc takie cuda w 3D!



Szkolny krabik Harris, żywe omułki i pąkle to dzisiejsi goście w klasie 2b. Pani Dorota 9 marca opowiedziała nam o faunie Bałtyku. Nauczanie przez doświadczenie - uwielbiamy!



8 marca rozpoczęła się rekrutacja do naszego oddziału przedszkolnego. Strona do logowania:









