Nasze świetliczaki też już wyczekują wiosny!

Drugoklasiści z 2c wykonali fantastyczne lapbooki o kocie Cukierku:

 

8 marca rozpoczęła się rekrutacja do naszego oddziału przedszkolnego. Strona do logowania:

https://gdynia.formico.pl/formico-parents/main.action

Układ słoneczny nie ma dla 3a tajemnic. Potrafimy nazwać i rozpoznać wszystkie planety. Mamy nawet swoje ulubione😊

Pierwszoklasiści już myślą o zbliżających się wiosennych świętach:

W świetlicy powstały ulubione przez dzieci gniotki:

Rozwiązywanie krzyżówek to strata czasu czy dobra zabawa? Ich tworzenie z całą pewnością było świetną zabawą dla naszych pierwszaków!

Podkategorie