W tym tygodniu klasa 3c uczy się współpracy i odpowiedzialności za wykonane zadania pracując w grupach:

Utrwalamy spółgłoski (niebieskie) i samogłoski (czerwone) oraz analizę i syntezę głoskową a przy tym świetnie się bawimy w I B:


Nasze wspaniałe uczennice - Maja i Ola z kl. III B biorą udział w konkursie Gdynia open w wersji online, prosimy o wsparcie dziewczynek glosami:
18 maja klasa II A przypomniała sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze:

W czasie deszczu dzieci się nie nudzą.
19 maja Świetliczaki z klasy 2c tworzyły kolorowe masy plastyczne:









