Na wakacje spokojnie wyruszamy, bo zasady bezpieczeństwa dobrze znamy !-2a

Wszystkim Tatusiom życzymy dziś cudownego dnia!

Mierzymy i liczymy w klasie 3 c - matematyka na szkolnym boisku:

 

Spotkanie ze zwierzętami, gry i zabawy - tak spędziła wtorek 22 czerwca klasa IVA:

 

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Uczennice wraz z jednym opiekunem na uroczystość zakończenia roku szkolnego:

godz. 9.30 - klasy I 

godz. 10.00 - klasy II

godz. 10.30 - klasy III

godz. 11.00 - klasy IV-VII

godz. 11.30 - oddział przedszkolny

 

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się na sali gimnastycznej. Prosimy, aby uczniom/uczennicom towarzyszyła jedna osoba. Na salę gimnastyczną wchodzimy głównym wejściem, a wychodzimy wyjściem przy sali gimnastycznej. Jeśli wychowawcy po uroczystości zabiorą dzieci do sal lekcyjnych, prosimy Rodziców i opiekunów o oczekiwanie na dzieci na boisku szkolnym.

W piątek 18 czerwca po raz kolejny braliśmy udział w akcji Dzień Pustej Klasy 2021. Tak go spędziliśmy - na zajęciach przyrodniczych, teatralnych, artystycznych, lodach i dobrej zabawie:

Polskie krajobrazy na podstawie tekstu informacyjnego, pracy z mapą i własnych podróży w wykonaniu 1c:

Podkategorie