Takie kwietniki i nie tylko można zrobić na zajęciach z makramy w naszej Szkole Otwartej.
Dziękuję Pani Agnieszko za przybycie i zapraszam chętnych już za tydzień 🙂
Zapisy drogą mailową w linku poniżej.

UWAGA KONKURS ! Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0- IIII do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem " EKO sztuka znad Bałtyku". Gwarantowana kreatywna zabawa a przy okazji pomożemy zagospodarować w piękny sposób nadmorskie materiały odpadowe nadając im drugie, piękniejsze życie. Dokładne informacje znajdują sią w regulaminie konkursu. Zapraszamy 🙂

Tymczasem w świetlicy na zajęciach z papieroplastyki powstają papierowe cuda 🙂

4c na wiosnę będzie cieszyć się pięknymi narcyzami 🙂 🌼

 

POTRZEBUJEMY PAŃSTWA POMOCY! W najbliższą środę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy zechcą nam pomóc w skręcaniu nowych mebli do kilku sal lekcyjnych. Prosimy o przybycie ze śrubokrętem 😉. Gwarantujemy pyszną kawę, dobre ciastko i wspaniałą atmosferę przy pracy. Jeśli zechcą nam Państwo pomóc, to prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza Pani Magda otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni za swoją pracę. Jesteśmy dumni!

Takie cudowne warzywne cudaki powstały w 2B.  Przy okazji omawiania ważnych i poważnych treści prozdrowotnych odrobina zabawy i kreatywności.

"Dziecięce filozofowanie" to swobodne refleksje filozoficzne, które rozwijają umiejętności społeczne u dzieci. Pierwszy temat "Marzenia" był polem do dyskusji w kręgu w klasie 2B.😊 Następnie dzieci swoje myśli przelały na papier dalej dyskutując i rozmawiając ze sobą

Podkategorie