W świetlicy w zeróweczce było jesienne szaleństwo! ![]()
Z liści dzieci wykonały Panią Jesień oraz stojące drzewka. Kolorowaliśmy również dynie. Wyszły piękne prace! ![]()


Dziś odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Wspólnie ustaliliśmy regulamin, wybraliśmy przewodniczącego oraz zastępcę, a także przygotowaliśmy ankietę. Kolejne spotkanie już w następnym tygodniu
Opiekunkami Samorządu są panie Aleksandra Bartusch oraz Małgorzata Bielska.

Nasza Świetlica bierze udział w międzyszkolnym konkursie świetlicowym "Kapelusz Pani Jesieni". Kaja i Jaśmina, uczennice kl. 2c, wykonały piękne prace ![]()














