Chwalimy się!
Oto nasi złoci medaliści Mistrzostw Polski FTA klas B i A w stylach tanecznych! ![]()
Jaś i Zosia z klasy 2a rozgrzali parkiety i zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii. Ogromne Gratulacje! Jesteśmy z Was dumni. ![]()


Co robi 3c gdy pogoda za oknem jest pochmurna i deszczowa? Na zajęciach świetlicowych pracują kreatywnie oraz ćwiczą swoją zręczność, spostrzegawczość z wykorzystaniem różnych gier stolikowych.![]()


Samodzielność to jeden z filarów Planu Daltońskiego. Zielniki w wykonaniu uczniów klasy 3B ![]()
![]()











