We wtorek i środę odbyły się Międzyszkolne Zawody Bowlingowe organizowane przez kręgielnie U7 w Gdyni.. We wtorek szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Maja Ch., Maja B., Marysia,Bartek i Tadek z 3c oraz Julia, Kamila, Antek Cz., Antek T. i Franek Ś. z 3a. W środę Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz K, Filip i Gabriela z V A, Irena, Sandra i Sara z IV A, Mateusz M, Marcel, Staś i Wiktoria z IV B.
Z niecierpliwością oczekujemy ogłoszenia wyników, które ma nastąpić pod koniec maja.
Po emocjonujących rozgrywkach znaleźliśmy chwilę czasu na zasłużony relaks.


Nasi reprezentanci klas 2 brali udział w konkursie ortograficznym w SP Nr 6- Zosia, Wiktoria i Stefan. Łatwo nie było ale dzieciaki dały radę! BRAWO!![]()


Lekcja biologii w Oceanarium w Gdyni "Spotkanie z Morzem Bałtyckim" klasy 4a. ![]()
![]()



Skupienie, ćwiczenie małej motoryki, rozwijanie twórczości i wyobraźni przestrzennej... Czyli zabawy z gliną w klasie 3C ![]()

Podczas omawiania lektury „Czarna owieczka” uczniowie klasy 1a wykazali się dużą kreatywnością ![]()


Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w "Rowerowym Maju"! 
Można przyjechać rowerami, hulajnogami czy rolkami do naszej szkoły.


Stojaki już czekają z tyłu za bramą szkoły.
Zapraszamy do wzięcia udziału!







