Nasz noworoczny prezent dla uczniów, czyli pracownia klocków sprawdza się znakomicie:



Zgodnie z planem daltońskim, w losowo wybranych grupach, przy wsparciu multimedialnych i tradycyjnych pomocy dydaktycznych - tak czwartaczki powtarzały 8 lutego materiał z przyrody.



We wtorek 7 lutego odbył się szkolny konkurs "Mam talent" dla klas 4-6. Zawsze wiedzieliśmy, że mamy fantastycznych, kreatywnych i bardzo utalentowanych uczniów. ten konkurs to tylko potwierdził. Brawo! Jesteśmy dumni!




Piątkowe zajęcia Flo-plastyczne 
Dzieci poznały gąbkę florystyczną i uczyły się układać własne kompozycje z kwiatów i goździków


Zapraszamy wszystkich śpiewających 

i grających na instrumentach muzycznych 



Uczniów naszej szkoły na pierwsze spotkanie "Chóru Szkolnego SP 53" (koła wokalno-instrumentalnego) w najbliższy wtorek 7 lutego na 8 godzinie lekcyjnej (14:35-15:20) spotykamy się przy sali nr 13/Pokój nauczycielski.
Jeśli lubisz śpiewać lub grasz na instrumencie, chciałbyś nauczyć się prawidłowej emisji głosu, grać w zespole, brać udział w szkolnych uroczystościach, reprezentować szkołę w konkursach- a w przyszłości wziąć udział w nagraniu płyty? - to miejsce dla Ciebie.








