Dziś w zerówce odbyły się warsztaty poprowadzone przez Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni. Rozmawialiśmy o tym, że każdy z nas jest inny a przez to wyjątkowy. Warsztaty o tolerancji.


Dziś w klasie 3a odbyły się warsztaty poprowadzone przez Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni. Rozmawialiśmy o formach dokuczania, a także niebezpieczeństwach z jakimi możemy spotkać się w internecie. Podczas pracy w grupach, zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy pomóc drugiej osobie.



Dzisiaj w klasie 4a odbyły się warsztaty dotyczące sposobów rozwiązywania konfliktów rówiesniczych, poprowadzone przez Panią i Pana psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni.


Praca w losowych grupach według instrukcji, poznajemy mapę Polski, legendy, stolicę Polski oraz symbole narodowe. Zeróweczka pracuje zespołowo











