

Dzieci z zerówki brały udział w szkolnym konkursie matematycznym dla klas 0.
Możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami, a nawet jedną pracą bezbłędną. Ogromne Gratulacje dla wszystkich dzieci uczestniczących w ich pierwszym szkolnym konkursie! ![]()
![]()

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 2. Serdecznie gratulujemy! ![]()
![]()



Dziś w klasie 5A odbyły się warsztaty poprowadzone przez Panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni. Rozmawialiśmy o dokuczaniu, hejcie oraz emocjach ![]()

29 maja o godz. 17:00
odbędzie się zebranie Rady Rodziców
Serdecznie zapraszamy!







