Klasa 1a w AKWARIUM GDYŃSKIM MIR wzięła udział w bardzo ciekawych warsztatach edukacyjnych " W koralowym zakątku" na temat rafy koralowej, a później zwiedziła stałą ekspozycję. Po tej wycieczce wiemy już, gdzie jest Nemo
i Dory też


W piątek zeróweczka obchodziła Dzień Dziecka na wycieczce w Zagrodzie Kociewskiej.
Dużo zabawy oraz atrakcji. Bawiliśmy się wyśmienicie


Klasa Va brała udział warsztatach lekcji biologii w naszym oceanarium. Najpierw była teoria i praktyk a później zwiedzanie.


4c świętowała Dzień Dziecka dwa dni. 31.06 musieliśmy wydostać się z escape room,... a 01.06 razem z 4b wybraliśmy się na lody
i plażing



Jaki jest stan powietrza ? Czy na liściach drzew znajdziemy zanieczyszczenia? Czy wyczuwamy zapach spalin? Na takie pytania odpowiadali nasi uczniowie podczas zajęć terenowych z przyrody.










