Pani Dyrektor Małgorzata Onasch- Ptaszyńska, Pan Patryk Michna -nauczyciel wf-u i Pan Wojtek Maziarz (nasz kochany pan konserwator) otrzymali Nagrodę Prezydenta Gdyni za swoją pracę. Dziękujemy ![]()




Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, dla nas dzień wzruszeń i miłych słów od naszych uczniów, którym często towarzyszą kwiaty lub czekoladki. My jednak ogromnie prosimy o wsparcie w tym roku Wiktora Milika, ucznia klasa 6NA dowolną kwotą. Kwiatki zwiędną, słodycze są niezdrowe
, a każda godzina rehabilitacji jest dla Wiktora na wagę złota! W poprzednich latach wsparli Państwo już Matiego i Gosię, więc wiemy że możemy na Państwa liczyć!
Pomóc można klikając link:
https://dzieciom.pl/podopieczni/9916?fbclid=IwAR3xTyxgIBUHNP1mfRibBqb6AV9Vvs9l8pQbK_Tw3X8Exbs_iwfCH7TB9Xw


Maja z klasy 6b zdobyła wczoraj wyróżnienie w I Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Wokalnej „Polka & Polak” w kategorii wiekowej 10-14 lat, który odbył się w Malborku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

W klasie 3a wiemy, jak się zdrowo odżywiać i nie marnować jedzenia. W ramach zajęć wykonywaliśmy zdrowe i uśmiechnięte kanapki.
Lekcje dotyczące zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią klasa 3a zakończyła wykonaniem znaków drogowych. Prace w grupach nas zintegrowały i pomogły zapamiętać i pomogły zacieśnić relacje.





Zachęcamy do odsłuchania podcastów zrealizowanych w projekcie BAJECZNA ŚWIADOMOŚĆ
Joanna Flis - Temperament małego dziecka a nowe technologie
https://www.youtube.com/watch?v=1g_seHyVDYg
Wojciech Glac – Czy smartfon jest dobrą grzechotką?
https://youtu.be/xZlt9dxMY1s



Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do realizacji kolejnego ważnego projektu:
SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO Fundacji Dbam o mój zasięg.
SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. Troszcząc się o ów balans wpływamy pozytywnie na dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny całej społeczności szkolnej.
WAŻNE! Zapraszamy serdecznie rodziców do udziału w webinarze, który odbędzie się:
16 października (poniedziałek) o godzinie 19:00.
Temat: E-uzależnienia a higiena cyfrowa. Gdzie zatem jest granica?
Link do wydarzenia oraz kod szkoły, umożliwiający przystąpienie do wydarzenia otrzymają Państwo w osobnej wiadomości, którą wyślę w dzienniku Librus.
Koordynatorką projektu w naszej szkole jest Agnieszka Nowicka/psycholog - w razie potrzeby proszę o kontakt w wiadomości/Librus.
Szanowni Państwo, do Waszej dyspozycji materiały na temat depresji:
*Dla młodzieży: Zrozumieć depresję
*Dla nauczycieli oraz rodziców: Depresja to choroba, a nie gorszy dzień
a. poradnik dla młodzieży: https://liblink.pl/TCNME9c93I
b. poradnik dla nauczycieli oraz rodziców: https://liblink.pl/KewFqjCDF3
Zachęcamy do zapoznania się z treścią obu poradników, będących kompendium wiedzy na temat depresji i sięgania do nich w razie potrzeby.
Znajdziecie tutaj także mądre podpowiedzi, działania profilaktyczne, informacje, jak wspierać osobę dotkniętą depresją oraz gdzie szukać pomocy.
Dziś odbyły się pierwsze zajęcia Flo-plastyczne
posadziliśmy małe roślinki i świetnie się bawiliśmy


Na lekcji techniki klasa 5B tworzyła piękne, kreatywne prace z wykorzystaniem ekologicznych wypełnień do paczek ![]()





