Klasa 2a i 2b uczyły się w świetlicy techniki Decoupage, za pomocą której zdobiły słoiki. Piękne dzieła będzie można zobaczyć w poniedziałek na jesiennym kiermaszu. 🍁🍂

Klasa 2c wykonała jesienne wieńce, które będą na poniedziałkowym kiermaszu. 😊🎃👻

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice!
Serdecznie zachęcamy Was do włączenia się w naszą pozytywną inicjatywę:
Poproście dorosłych o pomoc lub sami wyszukajcie jedno POZYTYWNE wydarzenie, które miało miejsce w ostatnich dniach/tygodniach.
Przygotujcie krótką notatkę o nim na kartce w formacie A4 - możecie opisać co i gdzie się wydarzyło, zilustrować lub w dowolnym sposób udekorować wasz dobry "njus".
Przygotowane pracę przynieście do końca tygodnia do gabinetu pedagoga/psychologa -pokój 30.
Ze wszystkich przyniesionych wiadomości stworzymy GAZETKĘ DOBRYCH INFORMACJI, która będzie poprawiać nastrój i przypominać, że na świecie dzieje się cała moc radości i dobra:)
Wszyscy zaangażowani uczniowie mogą liczyć na serdeczny wpis do dziennika.
Z życzeniami DOBREGO tygodnia,
Ekipa p-p.
 

Za oknem szaro i zimno a w 2 a piękne jesienne drzewa.

Drodzy Rodzice, Swoją codzieną pracą oraz życzliwą postawą bardzo staramy się złamać pokutujący latami stereotyp, że do gabinetu pedagoga i psychologa trafia się za karę! Jesteśmy tu dla Waszych Dzieci i towarzyszymy im w trudniejszych momentach, dając wsparcie, ale także w chwilach radosnej zabawy. Słuchamy i opowiadamy, kiedy trzeba jesteśmy poważne, kiedy można zdarza nam się powygłupiać 😊 Przekonujemy naszych uczniów, że warto do nas zaglądać nawet wtedy, kiedy tak naprawdę nie chce się o niczym konkretnym rozmawiać – czasem wystarczy pobyć. Jest nam niezmiernie miło gościć naszych małych Przyjaciół w odświeżonym i „uprzytulnionym” gabinecie p-p. I pamiętajcie – kiedy Wasze dziecko opowie po szkole, że było u pedagoga/psychologa, to naprawdę NIC ZŁEGO nie musiało się wydarzyć! (o wszystkich istotnych wydarzeniach niezwłocznie Was informujemy!) Z wyrazami szacunku, Ekipa p-p/ p.Wioletta i p.Agnieszka

Warsztaty stolarskie w klasie 0A wzbudziły ogromne zainteresowanie i ciekawość. Dzieci świetnie poradziły sobie z młotkiem czy wkrętakiem, dlatego z niecierpliwością czekają na zaproszenie Pana Wojtka.

Zerówka 0a w warzywnym nastroju poznawała głoskę E.


Podkategorie