Wczoraj wystartował kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego i Uniwersytetu Maluszka
Dziękujemy naszym studentom za aktywny udział w zajęciach, a Radzie Dzielnicy Wzgórze za finansowanie projektu. Do zobaczenia w listopadzie!



W sobotę szkolimy się na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej - Afazja rozwojowa - droga przez diagnozę, terapię i edukację ku wyrównywaniu szans. ![]()



Pod koniec października w świetlicy może być trochę strrrrasznie. ![]()
Dla nas każdy temat jest dobry by rozwijać umiejętności plastyczne i kreatywność. ![]()


Kolejne zajęcia z cyklu "Dzika klasa" . Dzisiaj poszukiwaliśmy galasów i różnych owoców i nasion. Było to naprawdę trudne zadanie z którym 1 b poradziła sobie znakomicie. W końcu jesteśmy samodzielni, planujemy swoją pracę i dobrze współpracujemy - czyli plan daltonski w praktyce.







