Atmosfera świąt powoli wkracza w mury naszej szkoły. Na dzisiejszej lekcji informatyki klasy 4c i 5c tworzyły w edytorze graficznym własne pocztówki o tematyce zimowej i świątecznej.


Mamy to
3 miejsce ![]()
![]()
![]()
Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów! Jesteście najlepsi!!!
Dzisiaj w klasie 5a odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie mogli poznać swoje mocne i dobre strony i poćwiczyć umiejętność współpracy.


Dzisiaj w klasie 4c Pani Małgosia i Pani Wioletta przeprowadziły warsztaty, na których uczniowie uczyli się współpracy i umiejętności zauważania w drugim człowieku dobrych cech, a dzięki temu poznali się jeszcze lepiej, jako zespół klasowy.


Książki miesiąca - każdego miesiąca wybieramy ciekawe lektury do przeczytania. Musimy je przeczytać, opisać bohaterów , ich przygody i zaprezentować przed klasą. 2a jest surowym recenzentem, nie wszystkie książki nam się podobają i nie wszystkie polecamy.











