13 grudnia odbyły się zawody rejonowe w Dwa ognie.
Naszą szkołę reprezentowały w drużynie dziewcząt: Zosia B., Helena B., Nel S. Z klasy 3a, Antonina K. z klasy 3b, Zofia I., Pola A. z klasy 4a, Wiktoria Sz., Michalina F., Zuzanna Z., Wiktoria J. z klasy 4b. W drużynie chłopców zagrali: Henryk N. z klasy 3a, Franciszek G., Tadeusz G. z klasy 3b, Jan I., Andrii Y. z klasy 4a, Filip P., Jakub O., Julian M. z klasy 4b, Maksymilian L., Lucjan P. z klasy 4c.
Chłopcy ukończyli rywalizację na IV miejscu, a dziewczęta zwyciężając zawody awansowały do Mistrzostw Gdyni.

Podczas lekcji muzyki klasa 4C testowała kolorowe oświetlenie przygotowywane na nasz sobotni koncert. Przypominamy, że podczas finału świątecznego kiermaszu zagra dla nas Pan Bernard Dornowski, wieloletni członek i współzałożyciel zespołu Czerwone Gitary 🎸

2c na plastyce wykonała bałwanki.

 

2c podczas wf-u na siłowni.

Jak działa układ oddechowy? Dziś czwartoklasiści wykonali model i sprawdzili to własnoręcznie 💪

Mikołajkowy czas w 5c i 5b oraz wspomnienia ze spektaklu „Piotruś Pan”

 

Zajęcia STEAM- czyli łączymy różne przedmioty na zajęciach.
W grudniu w ramach klasy patronackiej eTwinning 4 c z nauczycielkami panią Małgosią Buszman i Mają Sacewicz odbyły się zajęcia STEAM czyli interdyscyplinarnie łączymy różne przedmioty na jednych zajęciach.
Budowaliśmy karmniki, opisywaliśmy po angielsku, była plastyka, technika, angielski polski... wszystko w naszej super warsztatowni.👍👍👍
Nasi partnerzy z Turcji i Ukrainy też robią karmniki w projekcie eTwinning.😃😃😃
Serdeczne podziękowania dla rodziców, uczniów i pana Wojtka - szkolnej złotej rączki.

Kolorowy deszcz w wykonaniu Uczniów na kółku eksperymentów.

Podkategorie