Językowe łamańce i dmuchańce, świąteczne szaleństwa i prace kreatywne - tak minął nam ostatni zjazd semestru zimowego Uniwersytetu Dziecięcego. Ogromne podziękowanie dla Rada Dzielnicy Wzgórze za wsparcie projektu!





Uczniowie dzielnie przygotowywali ozdoby na sobotni kiermasz.
Nasze wspaniale elfy z Rady Rodziców pracowały całe piątkowe popołudnie ![]()
Czekamy na Was jutro.
Zaczynamy o godz. 11.00, a Kiermasz kończymy Świątecznym Koncertem o godz. 14.00.
Do zobaczenia!






W klasie 3a odbyły się zajęcia na temat tolerancji, szacunku i relacji rówieśniczych. Uczniowie mieli za zadanie wymienić kilka pozytywnych cech o sobie nawzajem. Porozmawialismy o tym, jak możemy reagować i co robić w trudnych sytuacjach i o tym, że każdy jest inny, co nie znaczy, że gorszy.



Tym razem oprócz przeczytania książki musieliśmy wykonać samodzielnie głównego bohatera. Prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania . Były po prostu piękne.











