Dzięki Rodzicom w klasie 1a odbyły się warsztaty plastyczne techniką quillingu- było rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia I dobra zabawa! Organizatorem warsztatów było Oblackie Centrum Edukacji i Kultury w Gdańsku.



I zjazd w semestrze letnim Uniwersytetu Dziecięcego już za nami! Powiało wiosną![]()
![]()
![]()
![]()
Do zobaczenia w kwietniu!



Za godzinę rozpoczynamy semestr letni Uniwersytetu Dziecięcego. Czekamy na naszych małych studentów ![]()

Kolejne warsztaty na temat godności osobistej, szacunku i tolerancji odbyły się dzisiaj w klasie 5b odbyły się dzisiaj w klasie 5b.


Z okazji pierwszego dnia wiosny 2a wykonała wiosenne lapbooki. Najpierw losowaliśmy pary , w których będziemy pracować , a potem musieliśmy ustalić podział zadań. Wyszło nam bardzo dobrze



Terenowa lekcja przyrody w 4b. Utrwalaliśmy posługiwanie się kompasem i orientację w terenie.
Przy okazji podziwialiśmy pierwsze oznaki wiosny 












