Dzisiaj w klasie 2b odbyły się warsztaty " Nie dokuczam- budowanie otwartości i relacji ", poprowadzone przez Panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni.
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...